2016-2017 SEZONU U 14 LİGİ İL BİRİNCİSİ Ç.BARBAROSSPOR OLDU

2016-2017 FUTBOL SEZONU U 14 LİGİ FİNAL Ç.BARBAROSPOR: 2 –  KEPEZSPOR: 0 Ç.BARBAROSSPOR İL BİRİNCİSİ OLDU.  KEEPZSPOR İL İKİNCİSİ OLDU  2016-2017 Futbol Sezonunda oynanan U 14 Ligi Müsabakaları sonucunda Ç.BARBAROSSPOR İl Birincisi ve KEPEZSPOR İl İkincisi oldu.    Statü gereği 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanan U 14 LİGİ Final […]

FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI 26.04.2017 / 2016-2017/27

26 Nisan 2017 Çarşamba günü toplanan Futbol İl Disiplin Kurulu’ nun 2016-2017/27 sayılı kararları şöyle;   FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU NİSAN 2017 AYI KARARLARI İÇİN TIKLAYINIZ     FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI İÇİN TIKLAYINIZ     2015-2016 SEZONU SPORCU, ANTRENÖR, YÖNETİCİ VE SAHA KAPATMA CEZALARI İÇİN TIKLAYINIZ        (EXCEL FORMATINDA)               […]

U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ MÜSABAKALARI ÇANAKKALE MERKEZ’ DE OYNANACAK

2016-2017 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları, 04-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında (Sentetik Çim Sahada) oynanacaktır.  U 19 Türkiye Şampiyonası Çanakkale Grup Merkezindeki müsabakalar Sentetik Çim Sahada oynanacağından dolayı İl’ imize gelecek olan takımların hazırlıklı gelmeleri gerekmektedir. 04-07 mayıs 2017 tarihleri arasında, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların […]

FUTBOL İL TERTİP KURULU KARARLARI 25.04.2017

25 Nisan 2017 Salı günü saat 17:00’ de Haftalık Olağan Toplantısı için toplanan Futbol İl Tertip Kurulunun, 22 Nisan 2017 Cumartesi, 23 Nisan  2017 Pazar ve 24 Nisan 2017 Pazartesi günleri oynanan müsabakalar ile almış olduğu kararlar şöyle;     FUTBOL İL TERTİP KURULU KARARLARI İÇİN TIKLAYINIZ     2016-2017 SEZONU SPORCU, ANTRENÖR, YÖNETİCİ VE SAHA KAPATMA […]

HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI 29.04.2017 – 05.05.2017

22 Nisan 2017 Cumartesi , 23 Nisan 2017 Pazar, 24  Nisan 2017 Pazartesi ve 26 Nisan 2017 Çarşamba günleri oynanacak olan Amatör Lig müsabakalarının programı ile Hakem, Gözlemci, Saha Komiseri ve Sağlık Görevlileri atamaları şöyle;   HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ              

2016-2017 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

2016-2017 Sezonu  U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI başlıyor. 2016-2017 sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 6’şar takımlı 19 ve 5 takımlı 1 grupta 04 – 07 Mayıs 2017 tarihlerinde, 4’er takımlı 4 grupta ise 05 – 07 Mayıs 2017 tarihlerinde oynanacaktır. 1.Kademe müsabakaları, İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Balıkesir, Kütahya, Düzce, Eskişehir, Manisa,Muğla,Denizli,Mersin,Hatay,Kahramanmaraş,Nevşehir,Diyarbakır,Bingöl Ağrı, Elazığ, Yozgat,Bolu, Amasya, Giresun, […]

BİGASPOR BÖLGESEL AMATÖR LİG’ DE

2016-2017 Futbol Sezonunda oynanan Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden takımlarımızdan Yeni Çanspor ve Karabiga Belediyesi Gençlik ve Spor kulüplerimiz puan sıralamasında Ligi Yeni Çanspor 8. ve Karabiga Belediyesi Gençlik ve Spor 10.sırada tamamlamışlardı. 2016-2017 Sezonu Bölgesel Amatör Lig Statüsünün 12.maddesinin 5.fıkrasının (d) bendindeki BAL’ da 2 takımla temsil edilen İller bölümünün 3.paragrafındaki; “2 […]

2016-2017 SEZONU U 19 LİGİ İL BİRİNCİSİ EZİNESPOR OLDU

2016-2017 FUTBOL SEZONU U 19 LİGİ FİNAL EZİNESPOR İL BİRİNCİSİ OLDU.  KEPEZSPOR İL İKİNCİSİ OLDU  2016-2017 Futbol Sezonunda oynanan U 19 Ligi Müsabakaları sonucunda EZİNESPOR İl Birincisi ve KEPEZSPOR İl İkincisi oldu.    Statü gereği 22 Nisan 2017 Pazar günü Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanan U 19 LİGİ Play Off  Final Müsabakasında EZİNESPOR, Kepezspor’ […]