2018-2019 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2018-2019 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, 02-05 Mayıs 2019 tarihleri arasında Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 01 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 16:00′ da Çanakkale ASKF Toplantı Salonunda yapıldı. 

2018-2019 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanacak. 

U 19 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                                EŞLEŞME KURA NO

BALIKESİR AYVALIK GÜCÜ BELEDİYESPOR       ( 1 )

İSTANBUL    TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR                ( 2 )

BURSA  MUSTAFA KEMALPAŞA 2014 SPOR        ( 3 )

 

GÜN        TARİH           SAAT    EŞL.                    SABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                         STAD

1.GÜN 02.05.2019   14:00   1 – 2   (1) AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR – TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR     18 MART SUNİ ÇİM

2.GÜN 03.05.2019   16:30   3 – 1   (3) MUSTAFA KEMALPAŞA 2014 SPOR– ……………………….    18 MART SUNİ ÇİM

3.GÜN 04.05.2019   13:30   2 – 3   (3)  ……….…….……..….…… – ..…………………..……….                 18 MART SUNİ ÇİM

 

A GRUBU TAKIMLARI                            EŞLEŞME KURA NO

TEKİRDAĞ KAPAKLISPOR                           ( 1 )

BALIKESİR    BANDIRMA BALTOK SPOR      ( 2 )

İSTANBUL YENİKÖY SPOR                         ( 3 )

 

GÜN        TARİH           SAAT    EŞL.                    SABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                         STAD

1.GÜN 02.05.2019   16:00   1 – 2   (1) KAPAKLI SPOR  –  BANDIRMA BALTOK SPOR              18 MART SUNİ ÇİM

2.GÜN 03.05.2019   14:30   3 – 1   (3) YENİKÖY SPOR   –   …………………………………..              18 MART SUNİ ÇİM

3.GÜN 04.05.2019   16:00   2 – 3   (3)  ……….……..……….…… – ..……….………………….               18 MART SUNİ ÇİM

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN              TARİH             SAAT              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                       STAD

4.GÜN         05.05.2019       12:00        A  GRUBU BİRİNCİSİ – B  GRUBU BİRİNCSİ         18 MART SUNİ ÇİM

 

 

2018-2019 SEZONU  U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 

 

 

 

 

Yazar: ASKF