2018-2019 SEZONU U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ MÜSABAKALARI SONUÇLARI

2018-2019 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanan müsabakaların sonuçları her gün bu haberden verilecektir. 

Çanakkale Grup Merkezinde oynanan müsabakaların sonuçları şöyle;

 

A GRUBU

A GRUBU TAKIMLARI                                EŞLEŞME KURA NO

BALIKESİR    AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR        ( 1 )

İSTANBUL     TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR                  ( 2 )

BURSA          MUSTAFA KEMALPAŞA 2014 SPOR  ( 3 )

 

TARİH       SAAT                      TAKIMLAR                                                         SONUÇ

02.05.2019  14:0     AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR – TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR               :  0 – 5        

03.05.2019  16:30   MUSTAFA KEMALPAŞA 2014 SPOR – AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR:  1 – 2                   

06.04.2019  13:30   TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR – MUSTAFA KEMALPAŞA 2014 SPOR  :  2 – 0             

 

A GRUBU BİRİNCİSİ     İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR     OLMUŞTUR.

 

=================================================================

 

B GRUBU

B GRUBU TAKIMLARI                              EŞLEŞME KURA NO

TEKİRDAĞ      KAPAKLISPOR                        ( 1 )

BALIKESİR     BANDIRMA BALTOK SPOR        ( 2 )

İSTANBUL      YENİKÖY SPOR                       ( 3 )

 

TARİH       SAAT                      TAKIMLAR                                SONUÇ

02.05.2019  16:0     KAPAKLI SPOR – BANDIRMA BALTOK SPOR :  1 – 1        

03.05.2019  14:30   YENİKÖY SPOR – KAPAKLI SPOR                 :  1 – 1                 

06.04.2019  16:00   BANDIRMA BALTOK SPOR – YENİKÖY SPOR : 2 – 2      

 

GRUP BİRİNCİLİĞİNİ BELİRLEMEK İÇİN YAPILAN PENALTI ATIŞLARI

BALIKESİR BANDIRMA BALTOK SPOR – İSTANBUL YENİKÖY SPOR: 5 – 3

BALIKESİR BANDIRMA BALTOK SPOR – TEKİRDAĞ KAPAKLISPOR: 3 – 0     

 

B GRUBU BİRİNCİSİ   BALIKESİR BANDIRMA BALTOK SPOR    OLMUŞTUR.

=================================================================

                                                             FİNAL

    TARİH        SAAT                                                TAKIMLAR                                                   SONUÇ

05.05.2019   12:00   İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜRSPOR  –  BALIKESİR BANDIRMA BALTOK SPOR: 4 – 5

(Normal süre ve uzatma süreleri: 2 – 2 //Seri Penaltı Atışları Tepebağ Kültürspor – Bandırma Baltok Spor: 2 – 3 //SONUÇ: 4 – 5)                

 

 

2018-2019 SEZONU

U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  1.KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ BİRİNCİSİ

BANDIRMA BALTOK SPOR     OLMUŞTUR.

 

 

 

 

 

 

 

Yazar: ASKF