U 16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müs. Çanakkale Grup Merkezi

2015-2016 SEZONU U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

      1. KADEME   

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ MÜSABAKALARI

TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI  

2015-2016 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup erkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 01 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 17:00 de çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

Ayrıntılar için(Devamı…)

 

 

2015-2016 SEZONU U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

  1. KADEME

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ MÜSABAKALARI

TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI  

 

 

2015-2016 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup erkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 01 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

 

2016-2016 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Çanakkale 18 Mart Stadyumunda (Çim sahada) oynanacak.

 

U 16 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

A GRUBU TAKIMLARI EŞLEŞME KURA NO B GRUBU TAKIMLARI EŞLEŞME KURA NO
İSTANBUL ALTINTEPSİ MAKELSPOR (      1      ) İSTANBUL HALKALI TAŞTEPESPOR (      1      )
BURSA COMPONENTASPOR (      2      ) BURSA ALTINSABANSPOR (      2      )
BALIKESİR BANDIRMASPOR (      3      ) TEKİRDAĞ MALKARA 14 KASIMSPOR (      3      )
A  GRUBU
GÜN TARİH SAAT EŞLEŞME MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR STAD
1.GÜN 02.06.2016 16:00 1 – 2 İSTANBUL ALTINTEPSİSPOR BURSA COMPONENTASPOR 18 MART STADYUMU
2.GÜN 03.06.2016 18:00 3 – 1 BALIKESİR BANDIRMASPOR ……………… 18 MART STADYUMU
3.GÜN 04.06.2016 16:00 2 – 3 ………………………. BALIKESİR BANDIRMASPOR 18 MART STADYUMU
B  GRUBU
GÜN TARİH SAAT EŞLEŞME MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR STAD
1.GÜN 02.06.2016 18:00 1 – 2 İSATNBUL HALKALI TAŞTEPESPOR BURSA ALTINSABANSPOR 18 MART STADYUMU
2.GÜN 03.06.2016 16:00 3 – 1 TEKİRDAĞ MALKARA 14 KASIMSPOR ……………… 18 MART STADYUMU
3.GÜN 04.06.2016 18:00 2 – 3 ………………………. TEKİRDAĞ MALKARA 14 KASIMSPOR 18 MART STADYUMU

NOT: – Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanlari Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

GRUP FİNALİ
GÜN TARİH SAAT MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR STAD
4.GÜN 05.06.2016 16:00 A  GRUBU BİRİNCİSİ B  GRUBU BİRİNCİSİ 18 MART STADYUMU

                  

 

  U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF