15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Çanakkale Valiliği, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Çanakkale Futbol İl Temsilciliği ve Çanakkale İl Hakem Kurulu tarafından organize edilen ve 01 Ekim 2016  Cumartesi Çanakkale 18 Mart Stadyumunda oynanan müsabakalarla başlayan ve 03 Ekim 2016 Pazartesi günü 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanan müsabakalarla devam eden 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI,  05 Ekim 2016 Çarşamba günü 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanan müsabakalarla sona erdi.

 

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI kapanış müsabakalarına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer USLU, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin ACAR, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan YURDABAK, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Osman ATAOL, Mustafa DURAK, Cabir KAŞDEMİR, Gençlil Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ, Çanakkale İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Mehmet BAYDEMİR ile Hakem Atama Sorumlusu İ.Niyaz, VANDEMİR, Çanakkale TÜFAD Şube Başkanı yerine Mustafa AKARCALI ve Kulüp Başkanları katıldılar.

 

18 Mart Sentetik Sahada oynanan maçlar ile son bulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Futbol Turnuvasının kapanış konuşmasını Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu yaptı. Konuşmanın ardından turnuvaya katılan takımlara kupaları verildi.  Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Çanakkale Şehitleri ve tüm terör olaylarında şehitlik mertebesine ulaşmış şehitlerimizin anısına düzenlenen 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI’ na katılan takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

img_6605 img_6616
img_6622 img_6624
img_6623 img_6618

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF