BİGA ÇİÇEKLİDESEPOR VOLEYBOL BAYANLAR 2. LİG’ DE

Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi’nde mücadele eden Biga Çiçeklidedespor, Ayvalık’ta grup maçlarının tamamını kazanarak, önümüzdeki sezon Voleybol Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele etme hakkını elde etti.

Çiçeklidedespor Bayanlar Voleybol Ligi’nde şampiyon olarak ikinci lige çıktı ve Biga’nın gururu oldu. Son maçında Kütahya temsilcisini 3-0 mağlup eden Çiçeklidede Bayan Voleybol Takımı önümüzdeki sezon ikinci Lig’de oynamaya hak kazandı.

Bayanla Voleybol Ligi’nde 2. turda Balıkesir Ayvalık’ta oynadığı maçlarda İzmir Özateşspor, Manisa Soma İmbatspor ve Kütahya Gençlik Merkezi takımlarıyla karşılaşan Çiçeklidedespor, �zmir Özateşspor’u 3-2, Soma İmbatspor’u 3-1 ve Kütahya Gençlik Merkezi’ni 3-0 mağlup etti.

Ayvalık’taki son karşılaşmada kulüp başkanı Ferhan Tüzümet ve kulüp yöneticilerinin yanı sıra, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, belediye meclis üyeleri ve öğrenci aileleri de genç meleklere destek verdiler.

Çanakkale’ yi ve Biga’yı en iyi şekilde temsil eden Biga Çiçeklidedespor Biga’ya şampiyonluk ve 2. Lig hakkını elde ederek geliyor.

Biga Çiçeklidedespor’ u kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

ÇANAKKALE AMATÖR POR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

cicekli

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF