U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2016-2017 SEZONU U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI  

 

2016-2017 sezonu U 15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 22 Mart 2017 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

2016-2017 sezonu U 15 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Eceabat İlçe Stadında (Sentetik Çim sahada) oynanacak. 

U 15 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                EŞLEŞME KURA NO          

İZMİR   TORBALISPOR                                 ( 1 )                         

İSTANBUL   KAYAŞEHİRSPOR                   ( 2 )                         

KIRKLARELİ   KIRKLARELİSPOR              ( 3 )                   

 

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                           STAD

1.GÜN   23.03.2017     13:00   1 – 2   İZMİR TORBALISPOR – İSTANBUL  KAYAŞEHİRSPOR                             ECEABAT İLÇE

2.GÜN   24.03.2017     15:00   3 – 1   KIRKLARELİ   KIRKLARELİSPOR – ………………………………….                    ECEABAT İLÇE

3.GÜN   25.03.2017     12:00    2 – 3  ……………………………………………… –  KIRKLARELİ   KIRKLARELİSPOR   ECEABAT İLÇE     

 

B GURUBU TAKIMLARI            EŞLEŞME KURA NO

İZMİR BUCA BELEDİYESPOR                    ( 1 )

İSTANBUL   SELİMİYESPOR                       ( 2 )

TEKİRDAĞ   TEKİRDAĞSPOR                     ( 3 )

 

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                           STAD

1.GÜN   23.03.2017     15:00   1 – 2   İZMİR BUCA BELEDİYESPOR- İSTANBUL  SELİMİYESPOR                   ECEABAT İLÇE

2.GÜN   24.03.2017     15:00   3 – 1   TEKİRDAĞ   TEKİRDAĞSPOR – ………………………………….                           ECEABAT İLÇE

3.GÜN   25.03.2017     12:00    2 – 3  ……………………………………………… –  TEKİRDAĞ   TEKİRDAĞSPOR          ECEABAT İLÇE

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanlari Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

                                                                                 GRUP FİNALİ

GÜN              TARİH          SAAT                     MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                           STAD

4.GÜN   26.03.2017     12:00       A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ                   ECEABAT İLÇE

 

 

U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

1 DSCN0002
DSCN0003 DSCN0004
DSCN0005 DSCN0008
DSCN0006 DSCN0009
DSCN0007 DSCN0001

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF