U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2016-2017 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 03 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

2016-2017 sezonu U 19 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanacak. 

U 19 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                                    EŞLEŞME KURA NO

İSTANBUL FERİKÖYSPOR                                                     ( 1 )

TEKİRDAĞ ÇORLUSPOR 1947                                              ( 2 )

BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK SPOR       ( 3 )

 

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                                        STAD

1.GÜN   04.05.2017     15:00   1 – 2   İSTANBUL FERİKÖYSPOR – TEKİRDAĞ ÇORLUSPOR 1947             18 MART SENTETİK

2.GÜN   05.05.2017     17:00   3 – 1   BURSA YILDIRIM BLD.JİMNASTİK – ………………………………….        18 MART SENTETİK

3.GÜN   06.05.2017     15:00    2 – 3  …………………………………… –  BURSA YILDIRIM BLD.JİMNASTİK    18 MART SENTETİK

 

B GURUBU TAKIMLARI            EŞLEŞME KURA NO

BALIKESİR BANDIRMASPOR                    ( 1 )

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECESPOR         ( 2 )

MANİSA TURGUTLUSPOR                          ( 3 )

 

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                                            STAD

1.GÜN   04.05.2017     17:00   1 – 2   BALIKESİR BANDIRMASPOR – İST. KÜÇÜKÇEKMECESPOR             18 MART SENTETİK

2.GÜN   05.05.2017     15:00   3 – 1   MANİSA TURGUTLUSPOR – ………………………….………………….            18 MART SENTETİK

3.GÜN   06.05.2017     17:00    2 – 3  ……………………………………….…… –  MANİSA TURGUTLUSPOR            18 MART SENTETİK

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN              TARİH          SAAT                     MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                           STAD

4.GÜN   07.05.2017             13:00                   A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ                   18 MART SENTETİK

 

U 19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF