U 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2016-2017 sezonu U 14 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

2016-2017 sezonu U 14 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Eceabat İlçe Stadında oynanacak. 

U 14 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                                    EŞLEŞME KURA NO

İSTANBUL   SULTANGAZİSPOR                                      ( 1 )

EDİRNE        KÖPRÜCESPOR                                          ( 2 )

BURSA          ARABAYATAĞISPOR                                  ( 3 )

 

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                             STAD

1.GÜN   11.05.2017     15:00   1 – 2   İSTANBUL SULTANGAZİSPOR – EDİRNE KÖPRÜCESPOR      ECEABAT İLÇE

2.GÜN   12.05.2017     17:00   3 – 1   BURSA ARABAYATAĞISPOR – ……………………………………….       ECEABAT İLÇE

3.GÜN   13.05.2017     15:00   2 – 3  ……………………………….………… –  BURSA ARABAYATAĞISPOR    ECEABAT İLÇE

 

B GRUBU TAKIMLARI                                    EŞLEŞME KURA NO

BALIESİR     BANDIRMASPOR                                         ( 1 )

İSTANBUL   ÇELİKTEPESPOR                                          ( 2 )

BURSA          ZAFERSPOR                                              ( 3 )

GÜN        TARİH       SAAT  EŞL.              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                            STAD

1.GÜN   11.05.2017     17:00   1 – 2   BALIKESİR BANDIRMASPOR – İSTANBUL ÇELİKTEPESPOR    ECEABAT İLÇE

2.GÜN   12.05.2017     15:00   3 – 1   BURSA ZAFERSPOR – ……………………………………….                  ECEABAT İLÇE

3.GÜN   13.05.2017     17:00   2 – 3  ……………………………….………… –  BURSA ZAFERSPOR               ECEABAT İLÇE

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN              TARİH          SAAT                 MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                    STAD

4.GÜN         14.05.2017       13:00           A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ          ECEABAT İLÇE

 

U 14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF