U 13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2016-2017 sezonu U 13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 10 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı.

2016-2017 sezonu U 13 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanacak.

U 13 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                  EŞLEŞME KURA NO

İZMİR            İZMİRSPOR                               ( 1 )

MANİSA       MANİSASPOR                           ( 2 )

İSTANBUL   GALATASARAY                        ( 3 )

 

GÜN        TARİH         SAAT    EŞL.      MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                     STAD

1.GÜN   11.06.2017     16:30   1 – 2     İZMİRSPOR  –  MANİSASPOR                              18 MART SENTETİK

2.GÜN   12.06.2017     18:00   3 – 1     GALATASARAY  –  ………………………………           18 MART SENTETİK

3.GÜN   13.06.2017     16:30   2 – 3     ………………………………  –   GALATASARAY          18 MART SENTETİK

 

B GURUBU TAKIMLARI                   EŞLEŞME KURA NO

EDİRNE GENÇ ASLANLAR SPOR                   ( 1 )

İZMİR PINARGÜCÜSPOR                                   ( 2 )

İSTANBUL  ARNAVUTKÖY BLD.SPOR        ( 3 )

 

GÜN        TARİH         SAAT    EŞL.      MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                         STAD

1.GÜN   11.06.2017     18:00   1 – 2     GENÇ ASLANLAR SPOR – PINARGÜCÜSPOR        18 MART SENTETİK

2.GÜN   12.06.2017     16:30   3 – 1     ARNAVUTKÖY BLD.SPOR – ……………………….           18 MART SENTETİK

3.GÜN   13.06.2017     18:00   2 – 3     …………………..…… –  ARNAVUTKÖY BLD.SPOR         18 MART SENTETİK

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN        TARİH         SAAT           MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                             STAD

4.GÜN   14.06.2017    11:00       A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ          18 MART SENTETİK

 

U 13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF