SPOR KULÜPLERİMİZİN VE FUTBOL OKULLARININ DİKKATİNE! 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI VE MİNİKLER-MİNİMİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ

15 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen ,Türkiye’nin anayasal düzenle teminat altına alınmış demokratik kazanımlarını , milli birlik , beraberlik ve bağımsızlığını ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur silahlı darbe teşebbüsü karşısında asil bir duruş göstererek vatanına ve bağımsızlığına sahip çıkan kahraman gaziler ve şehitlerimiz ile demokrasi zaferini hiçbir zaman unutmamak, her zaman hatıralarımızı canlı ve diri tutmak, aynı zamanda canları pahasına eşsiz bir destan yazarak cesaretlerini, ruhlarını, bu güzel vatanı ve sevdiklerini emanet bırakan şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize maddi manevi destek olmak adına;

 

09 Temmuz 2017 Pazar günü 18 Mart Stadyumunda Futbol Kulüplerimizin katılımı ile 2006-2007-2008 Doğumlular 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANMA FUTBOL ŞENLİĞİ düzenlenecektir.

 

15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Futbol Şenliği Müsabakaları, U 12 Minikler ve U 11 Miniminikler Futbol Şenliği Ligi Final Müsabakaları ile birlikte, “15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANMA FUTBOL ŞENLİĞİ” olarak  09 Temmuz 2017 Pazar günü Çanakkale 18 Mart Stadyumunda yapılacaktır.

Bu Etkinlik kapsamında ;

 1. 15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Futbol Şenliğine 2006-2007 ve 2008 Doğumlu sporcular katılabileceklerdir.
 2. Futbol Kulüplerimiz etkinliğe en fazla 1 takımla katılabilir.
 3. 1 Takım en fazla 12 Sporcudan oluşacaktır.
 4. Müsabakalar 7+1 şeklinde oynanacaktır.
 5. Müsabaka süresince diğer yedek 4 oyuncunun da oynaması zorunludur.
 6. Takımlarından başında bulunan Antrenörlerimizin müsabaka esnasında sporculara aşırı müdahale etmesi yasaktır.
 7. Müsabakaları yönetecek hakemler Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü tarafından İl Hakem Komitesince sağlanacaktır.
 8. Müsabakalarda kullanılmak üzere günün anlam ve önemini belirten Tişörtler Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü ile Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından sağlanacaktır.
 9. Müsabakalarda sağlık ve güvenlik önlemleri Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.
 10. Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü ile Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Sporcu ve Antrenörlerimize Kumanya desteği sağlanacaktır.
 11. Bu Şenliğe katılan tüm takımlara verilecek olan Katılım Belgesi ve Kupalar Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.
 12. 15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Futbol Şenliğine katılmak isteyen Merkez Futbol Kulüplerimiz başvurularını 1 Dilekçe ile Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğüne 01 Temmuz 2017 tarihine kadar yapacaklardır.

Ayrıca yukarıda belirtilmeyen bütün konularda müsabakalarda Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Müsabaka Talimatı geçerlidir.

ÇANAKKALE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF