U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME MÜSABAKALARI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2016-2017 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 2. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 14 Haziran 2017 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı.

2016-2017 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanacak.

U 16 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                                            EŞLEŞME KURA NO

İZMİR              SERİNTEPE KANDERESPOR                      ( 1 )

İSTANBUL     KARTAL BELEDİYESPORSPOR                 ( 2 )

BURSA            TSE ARABAYATAĞISPOR                             ( 3 )

 

GÜN        TARİH         SAAT    EŞL.      MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                 STAD

1.GÜN   15.06.2017     16:00   1 – 2     SERİNTEPE KANDERESPOR – KARTAL BLD.SPOR    18 MART SENTETİK

2.GÜN   16.06.2017     18:00   3 – 1     TSE ARABAYATAĞISPOR  –  ………………………………         18 MART SENTETİK

3.GÜN   17.06.2017     16:00   2 – 3     ………………………………  –   TSE ARABAYATAĞISPOR        18 MART SENTETİK

 

B GURUBU TAKIMLARI                   EŞLEŞME KURA NO

İSTANBUL  YENİKÖYSPOR                                 ( 1 )

BURSA         GEMLİK BELEDİYESPOR             ( 2 )

İZMİR           BUCA GENÇLERBİRLİĞİ              ( 3 )

 

GÜN        TARİH         SAAT    EŞL.      MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                    STAD

1.GÜN   15.06.2017     18:00   1 – 2     YENİKÖYSPOR  – GEMLİK BELEDİYESPOR             18 MART SENTETİK

2.GÜN   16.06.2017     16:00   3 – 1     BUCA GENÇLERBİRLİĞİ –  ….…………………….           18 MART SENTETİK

3.GÜN   17.06.2017     18:00   2 – 3     ………………..…..…… –  BUCA GENÇLERBİRLİĞİ          18 MART SENTETİK

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN        TARİH         SAAT           MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                                      STAD

4.GÜN   18.06.2017    18:00       A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ          18 MART SENTETİK

 

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF