15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANMA MİNİKLER VE MİNİMİNİKLER FUTBOL TURNUVASI

15 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen ,Türkiye’nin anayasal düzenle teminat altına alınmış demokratik kazanımlarını , milli birlik , beraberlik ve bağımsızlığını ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur silahlı darbe teşebbüsü karşısında asil bir duruş göstererek vatanına ve bağımsızlığına sahip çıkan kahraman gaziler ve şehitlerimiz ile demokrasi zaferini hiçbir zaman unutmamak, her zaman hatıralarımızı canlı ve diri tutmak, aynı zamanda canları pahasına eşsiz bir destan yazarak cesaretlerini, ruhlarını, bu güzel vatanı ve sevdiklerini emanet bırakan şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize maddi manevi destek olmak adına;

 

15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma haftası programı spor etkinlikleri çerçevesinde, Çanakkale Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği futbol turnuvası U 11 ve U 12 liglerinde mücadele eden 24 takımımızın katılımıyla 18 Mart Stadyumunda gerçekleştirildi, Turnuvaya İl Dışından misafir gelen Burhaniye Belediyespor Futbol takımı ’da katıldı.

18 Mart Stadyumu’nda düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi şehitleri ve Gazilerini anma futbol turnuvası, gün boyu oynanan karşılaşmaların sonrasında ödül töreni yapıldı. Törende Saygı Duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Dr. Firuz Erdil tarafından haftanın anlam ve önemiyle ilgili konuşma yapıldı. Konuşmanın ardından ’da turnuvaya katılan takımlara Çanakkale Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü vekili Dr.Firuz Erdil, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Genel Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol İl Temsilcisi Yardımcısı Serkan Yurdabak, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Bozcaadaspor Kulüp Başkanı Osman Ataol, Biga Çiçeklidedespor Kulüp Başkanı Ferhan Tüzümet tarafından turnuvaya katılan tüm takımlara madalya ve kupaları  verildi. 

 

  15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASINA KATILAN BÜTÜN SPOR KULÜPLERİMİZE VE SPOR KULÜPLERİMİZİN MİNİK FUTBOLCULARINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 

 

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

2016-2017 SEZONU U12 LİGİ VE U11 LİGİ FİNAL GRUBU MÜSABAKALARI

Ömer Özturan paylaştı: 10 Temmuz 2017 Pazartesi

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF