SPOR TOTO BÖLGESEL AMATÖR LİG FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI

2017-2018 sezonunda 12 grupta oynanacak Spor Toto BAL Ligi (Bölgesel Amatör Lig) Fikstür Çekimi, İstanbul’da yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi’nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi’nin yanı sıra Spor Toto BAL Ligi’nde mücadele eden 159 kulübün temsilcileri katıldı.

Eserdi’nin İstanbul takımlarının dört, İzmir ve Kocaeli takımlarının iki grupta yer aldığı fikstür konusunda bilgilendirmesinin ardından TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

Ali Düşmez: “Spor Toto BAL Ligi, amiral gemimiz”

“Spor Toto BAL Ligi bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Bütün liglerimiz çok önemli ancak Spor Toto BAL Ligi’nin çok özel tarafı da duygusal bir lig olması. Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 81 ilde oynanması, Türkiye’yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto BAL Ligi 2017-2018 Sezonu’nun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. TFF Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören’in de dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması dileğini de ileterek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

 

 

2017-2018 SEZONU SPOR TOTO BÖLGESEL AMATÖR LİG FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF