TÜM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETİM ELEMANLARINA AÇIK ÖDÜLLÜ YARIŞMA ! – TÜRKİYE UEFA EURO 2024 ADAYLIK LOGOSUNU VE SLOGANINI ARIYOR

TFF SİTESİNDEN YARIŞMALARLA İLGİLİ DAHA GENİŞ BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

LOGO TASARIMI İLE İLGİLİ ŞARTNAME İÇİN TIKLAYINIZ

 

KİMLER KATILABİLİR: Yarışma, TFF Yönetim Kurulu veya TFF çalışanları ve bu kişilerin 1. Derece yakınları dışındaki TÜM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETİM ELEMANLARINA AÇIKTIR.

 

 

EURO 2024 AVRUPA ŞAMPİYONASI ADAYLIK LOGOSU YARIŞMASI

TFF SİTESİNDEN DAHA GENİŞ BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri ev sahipliğine aday olan Türkiye için, Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği logo tasarım yarışmasıdır.

Türkiye Futbol Federasyonu; farklı toplumların ortak özelliğine odaklanarak, insanları futbol etrafında birleştiren Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 2024 adaylık sürecinde, tasarlanacak yeni logo ile futbola yaygınlık kazandırmak, ülke genelinde katılımı artırmak, futbolu sevdirmeye yönelik ve futbol seyircisinin coşkusunu herkese hissettirebilecek bir logo elde etmeyi amaçlamıştır. Aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu, sanat, sanatçı ve tasarımcıları desteklemeyi, cesaretlendirmeyi ve yaratıcı fikirli insanların EURO 2024 adaylık sürecine katılımcı olmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Türkiye’nin EURO 2024 adaylık sürecinin ikon bir göstergesi olacak logodan; Türkiye ve Türk futbol kültürünün futbolun evrensel değerlerine sunacağı katkıyı, futbolun insanları bir araya getirme gücüne vurgu yapması beklenmektedir. Ayrıca yapılacak tasarımın mutlaka bir hikâyesinin olması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi 25 Aralık 2017 Saat 17:30 ‘dur.

ÖDÜLLER

1. 25.000 TL
2. 10.000 TL
3. 5.000 TL
İlk 10’a Milli Takım Antrenman Seti
İlk 100’e Milli Takım Forması

 

==================================================================================================================================================================================

EURO 2024 AVRUPA ŞAMPİYONASI ADAYLIK SLOGANI YARIŞMASI

TFF SİTESİNDEN DAHA GENİŞ BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri ev sahipliğine aday olan Türkiye için, Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği slogan yarışmasıdır.

Türkiye Futbol Federasyonu; farklı toplumların ortak özelliğine odaklanarak, insanları futbol etrafında birleştiren Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 2024 adaylık sürecinde, futbola yaygınlık kazandırmak, ülke genelinde katılımı artırmak, futbolu sevdirmeye yönelik ve futbol seyircisinin coşkusunu herkese hissettirebilecek bir slogan elde etmeyi amaçlamıştır. Aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu, yaratıcı fikirli insanları destekleyip cesaretlendirerek UEFA EURO 2024 adaylık sürecine katılımcı olmalarını sağlamayı hedeflemiştir.

Türkiye’nin UEFA EURO 2024 adaylık sürecinin temel taşlarından olacak Slogan’ın; Türkiye ve Türk futbol kültürünün futbolun evrensel değerlerine sunacağı katkıyı, futbolun insanları bir araya getirme gücüne vurgu yapması beklenmektedir.

Son başvuru tarihi 25 Aralık 2017 Saat 17:30 ‘dur.

ÖDÜLLER

1. 25.000 TL
2. 10.000 TL
3. 5.000 TL
İlk 10’a Milli Takım Antrenman Seti
İlk 100’e Milli Takım Forması

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF