TÜRKİYE AÇIK KICK BOKS ŞAMPİYONASINDAN BAŞARILI SPORCULARIMIZ MADALYALARLA DÖNDÜ

08 – 14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasına katılan Çanakkale Kick Boks takımı 1 altın 2 gümüş ve 3 bronz madalya kazanmışlardır.
Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Çanakkale Kick Boks takımının başarılı sporcuları şampiyonada gösterdikleri üstün performans ile İlimize madalyalarla dönmeyi başardılar.

Şampiyonada Sporcularımız Fatma Nur Ozar Büyükler Light Contact branşında +70 kg Türkiye Birincisi ve Büyükler Kick Light branşında +70 kg Türkiye üçüncüsü, Uğur Aydemir Büyükler Point Fighting branşında 94 kg Türkiye ikincisi ve Büyükler Kick Light branşında 94 kg Türkiye ikincisi, Ece KILIÇ Gençler Light contact branşinda +70 kg Türkiye üçüncüsü,  Mehmet İhsan Derme Büyükler Point Fighting branşında 63 kg Türkiye ikincisi olmayı başardılar.  

Antalya’da yapılan şampiyona ile ilgili açıklama yapan Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı: ” Öncelikle ringde özveriyle mücadele eden başarılı sporcularımızı tebrik ediyorum, Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekilimiz Sedat Bektaş’a ve personeline çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Çanakkale Kick Boks takımının başarılı sporcularını ve Antrenörü Leyla İnci Bozacıyı tebrik eder bundan sonraki katılacakları şampiyonalarda başarılarının devamını dileriz.

 

 

HABER KAYNAK:ÇANAKKALE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF