U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUP MERKEZİ TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 04 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 17:00 de Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonunda yapıldı. 

2017-2018 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezi Müsabakaları Eceabat İlçe Stadında oynanacak. 

U 16 Türkjye Şampiyonası, 1. Kademe Müsabakalarının, Çanakkale Grup Merkezinde oynayacak olan takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

 

A GRUBU TAKIMLARI                          EŞLEŞME KURA NO

İSTANBUL    DAMLASPOR                            ( 1 )

BALIKESİR   BURHANİYE BELEDİYESPOR      ( 2 )

BURSA            TSE ARABAYATĞAISPOR        ( 3 )

 

GÜN        TARİH           SAAT    EŞL.           SABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                   STAD

1.GÜN   05.04.2018     14:00   1 – 2   (1) DAMLASPOR  –  BURHANİYE BELEDİYESPOR    ECEABAT İLÇE

2.GÜN   06.04.2017     16:00   3 – 1   (3) TSE ARABAYATAĞISPOR – ………………………….    ECEABAT İLÇE

3.GÜN   07.04.2017     13:00   2 – 3  (3)  TSE ARABAYATAĞISPOR – ………………………….    ECEABAT İLÇE

 

B GRUBU TAKIMLARI                     EŞLEŞME KURA NO

İSTANBUL      ZARA EKİNLİSPOR          ( 1 )

TEKİRDAĞ     ÇORLU FENERSPOR         ( 2 )

BURSA          BURSA GÜVENSPOR        ( 3 )

 

GÜN        TARİH           SAAT    EŞL.           MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                      STAD

1.GÜN   05.04.2018     16:00   1 – 2   (1) ZARA EKİNLİSPOR – ÇORLU FENERSPOR        ECEABAT İLÇE

2.GÜN   06.04.2017     14:00   3 – 1   (3) BURSA GÜVENSPOR– ………………………….           ECEABAT İLÇE

3.GÜN   07.04.2017     15:00   2 – 3  (3)  BURSA GÜVENSPOR – ………………………….          ECEABAT İLÇE

 

NOT:

– Üç takımlı gruplarda müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıdaki Fikstür aynen uygulanır. Birinci müsabaka berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (BAY) takım arasında oynanır.

– 3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakaların sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde  Türkiye Şampiyonası Statüsü’ nün ” Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi ” maddesi uygulanır.

 

GRUP FİNALİ

GÜN              TARİH             SAAT              MÜSABAKA OYNAYACAK TAKIMLAR                    STAD

4.GÜN         08.04.2018       12:00        A  GRUBU BİRİNCİSİ   –   B  GRUBU BİRİNCSİ       ECEABAT İLÇE

 

 

2017-2018 SEZONU  U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

ÇANAKKALE GRUP MERKEZİNE KATILAN BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF