SPOR KULÜPLERİMİZİN ÖNEMLE DİKKATİNE. !!! …. 2018-2019 FUTBOL SEZONU SPOR KULÜPLERİ TOPLANTISI VE FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

2018-2019 Futbol Sezonu, Spor Kulüpleri Toplantısı, Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimi ile Futbol İl Temsilciliği Seçimi 28 Ağustos 2018 Salı günü saat 18:00 de Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

2018-2019 Futbol Sezonu, spor kulüpleri toplantısı ile Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimine ve Futbol İl Temsilciliği Seçimine spor kulüplerimizin başkan ve idarecilerinin mutlaka katılmaları gerekmekte veya mazeretleri halindeYönetim Kurullarından en az bir kişiyi toplantıya katılım için mutlaka görevlendirmeleri gerekmektedir.

 

2018-2019 SEZONU SPOR KULÜPLERİ TOPLANTISI VE FUTBOL İL TERTİP KOMİTELERİ SEÇİMİ

2018-2019 Futbol sezonu kulüpler toplantısında;

Yeni sezonda faaliyet gösterecek ve yerel amatör liglere katılacak olan spor kulüplerimizin başkan ve yöneticilerine amatör liglerde uygulanacak esaslar anlatılacak, yeni sezon ile ilgili olarak bilgiler ve uygulamalar aktarılacaktır.

Futbol İl Tertip Komiteleri seçimleri yapılarak, 2018-2019 Futbol Sezonu Futbol İl Tertip Komiteleri oluşturulacaktır.

2018-2019 sezonu Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Fikstür çekimleri yapılarak, Süper Amatör Lig ile 1.Amatör Lig’ in Lig Fikstürleri belirlenecektir.

 

FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

2 yılda bir yapılan Futbol İl Temsilciliği Seçimi, “Futbol İl temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri Talimatı” nın 7.maddesine göre, bir önceki sezonda (2017-2018 sezonunda) faal olan ve liglere katılan kulüplerin temsilcilerinin katılımı ile yapılacak olup, 2 yıl süre ile görev yapacak olan Futbol İl Temsilcisi seçilecektir.

 

28 Ağustos 2018 Salı günü saat 18:00’ de Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olan, 2018-2019 Futbol Sezonu Toplantısına, Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimine ve Futbol İl Temsilciliğ Seçimine spor kulüplerimizin başkan ve yöneticilerinin kulüplerini temsil etmek üzere mutlaka katılmaları veya mazeretleri halinde Yönetim Kurullarından en az bir ve daha fazla yöneticinin görevlendirilerek yapılacak toplantıya mutlaka katılımlarının sağlanması gerekmektedir. 

Futbol il temsilciliği Toplantısına katılacak olan kulüp temsilcisinin aşağıdaki YETKİ BELGESİNİ kulüp başkanlığınca mühürlü ve imzalı olarak yanında bulundurma sı gerekmektedir.

 

YETKİ BELGESİ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE                                                                               (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına)                                                                                      

28.08.2018 tarihinde yapılacak olan Futbol İl Temsilciliği Seçimi Toplantısında,                                   kulübümüzü temsil etmek ve kulübümüz adına oy kullanmak üzere Yönetim                                             Kurulu Üyemiz ………………………………………..’ ne yetki verilmiştir.                                                                        

Bilgilerinize arz ederim.

……………………. Spor Kulübü                                                                                                                     Kulüp Başkanı

Adı – Soyadı:

Tarih – Mühür İmza

 

NOT: Yetki verilen Kulüp Temsilcisi, bu belgeyi imzalı ve mühürlü olarak mutlaka getirecek ve Divan Kuruluna verecektir.

 

 

SPOR KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

 

 

2018-2019 SEZONU SPOR KULÜPLERİ TOPLANTISI VE FUTBOL İL TERTİP KOMİTELERİ SEÇİMİ İLE FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

TARİH : 28 Ağustos 2018

SAAT   : 18:00

YER     : Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu

 

 

 

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF