YENİ ECEABATSPOR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Yeni Eceabatspor Olağan Genel Kurul Toplantısı 06 Ocak 2019 Pazar günü Eceabat Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapıldı.

 

Yeni Eceabatspor Olağan Genel Kurul Toplantısına, Gündem maddelerine geçilmeden önce Yeni Eceabatspor Yönetim Kurulunun kulübün faaliyetlerine ve sporculara büyük desteğinden dolayı Eceabat Belediyesine ve Eceabat Belediye Başkanı Sayın Adem Ejder’e, teşekkürlerini sunarak başlandı.

 

Genel Kurulda Yeni Eceabatspor Kulubünün tarihçesi ile görev yapan değerli kulüp başkanları hakkında bilgiler verildi. Kulübün bu zamana kadar yapmış olduğu sportif faaliyetleri dışında, sosyal ve kültürel faaliyetleri hakkında da kulübün değerli üyelerine ve misafirlere bilgilerine sunuldu.

 

Eceabat’ta doğan ve yetişen, ilk filiz lisansları Eceabatspor’da çıkıp ve Eceabatspor’da  oynayan ve daha sonra profesyonel liglerde de futbol oynayan İbrahim Ejder, Barış Mayadağ ve Ayhan Kosulu’ nun futbol kariyerleri ilgili bilgiler sunuldu.

 

Yeni Eceabatspor Kulübüne desteğini esirgemeyen Eceabat İlçe Kaymakamı Sayın Turan Yılmaz’a, Çanakkale Gelibolu Savaşları Tarihi Alan Başkanı Sayın İsmail Kaşdemir’e, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sayın Dr. Firuz Erdil’e, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Aziz Sinan Alp’e, Spor Şube Müdürü Sayın Sedat Bektaş’a, Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Sayın Hayrettin Acar’ a, Futbol İl Temsilcisi Yardımcısı Sayın Serkan Yurdabak’a, Çanakkale ASKF çalışanı Ömer Özturan’a, Eceabat İlçe Stad’ı Tesis Amiri Ahmet Savaş’a, Eceabatspor’a yardımları bulunan Eceabat esnafına ve emeği geçen herkese teşekkür edildi.

Yeni Eceabatspor’ un yeni seçilen Yeni Yönetim Kurulu şöyle oluştu;

1-Orhan Kosulu

2- Mehmet Yılmaz

3-Sulhaddin Aksakallı

4-Hakan Karaman

5- Suna Gül Girgin

6-Gökhan Dinç

7-Ayhan Kosulu

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF