2019-2020 SEZONU SPOR KULÜPLERİ TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 Futbol Sezonu Spor Kulüpleri Toplantısı ve Furtbol İl Tertip Komiteleri Seçimi 23 Ağustos 2019 Cuma günü saat 18:00′ de Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin ACAR, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Cüneyt AKSU, Çanakkale ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Cabir KAŞDEMİR, TÜFAD Çanakkale Şubesi Başkan Yardımcısı Mustafa AKARCALI, Futbol İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa KÖSEOĞLU, Futbol Saha Komiserleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı yerine Musa YILDIRIM, Çanakkale Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü temsilcileri ile Spor Kulüplerimizin Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve temsilcileri katıldılar.

 

2019-2020 Futbol Sezonu Spor Kulüpleri Toplantısı, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL’ in açılış konuşması ve spor kulüplerimizin temsilcilerine 2019-2020 sezonu ile bilgiler aktarımı ile başladı.

 

Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL’ in konuşmasından sonra, 2018-2019 sezonunda altyapı kategorilerinde 8 ve 9 yaş kategorisinde faaliyet gösteren 7 spor kulübümüze Federasyonumuz tarafından teşekkür plaketi verildi.

 

2019-2020 sezonunda Çanakkale’ de faaliyete geçirilmesi planlanan Kadın Futbolu ile ilgili olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Futbol Antrenörü Gökhan ALKAN tarafından spor kulüplerimizin temsilcilerine slayt gösteri eşliğinde bilgiler verilerek, spor kulüplerimizin temsilcilerinden kadın futbolu’ nda da takımlar oluşturmaları ve faaliyet göstermeleri istendi.

 

Futbol İl Temsilcisi Hayrettin ACAR tarafından spor kulüplerimizin temsilcilerine slayt gösterisi eşliğinde 2019-2020 Futbol Sezonu ile ilgili gerekli bilgiler ve değişiklikler ile ilgili bilgiler verildikten sonra, toplantıya ara verilerek 2019-2020 Futbol Sezonu Spor Kulüpleri toplantısına katılan Spor Kulüplerimizin Başkanlarına, Yönetim Kurulu Üyelerine, temsilcilerine ve misafirlere Federasyonumuz tarafından pilav, kavurma, ayran ve tatlı ikramında bulunuldu.

 

Toplantıda, Büyükler Süper Amatör Lig ile Büyükler 1. Amatör Lig’ in Lig Fikstür çekimleri yapılmayarak, Liglere katılmayacak kulüplerin dilekçeleri alındıktan sonra, spor kulüplerinin ileri bir tarihte tekrar Lig Fikstür çekimine çağrılmasına karar verilerek 2019-2020 Futbol Sezonu Spor Kulüpleri Toplantısına son verildi.

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF