AMATÖR LİGLERİN EN ÜST LİGİ OLAN BÖLGESEL AMATÖR LİGDE İLİMİZİ TEMSİL EDEN BİGASPOR İLE BOZCAADASPOR, LİGDEKİ İKİNCİ HAFTA MÜSABAKALARINI OYNAYACAKLAR

Amatör Liglerin en üst ligi olan Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden Bigaspor ile Bozcaadaspor, 29 Eylül 2019 Pazar günü Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 11. gruptaki ikinci hafta müsabakalarını oynayacaklar.

 

Bigaspor Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki ikinci hafta müsabakasını 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 15:00′ de Biga İlyas Bayram Stadında İstanbul temsilcisi Alibeyköyspor ile oynarken,

Bozcaadaspor ise Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki ikinci hafta müsabakasını deplasmanda 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 15:00′ de İstanbul Şişli Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadında Ortaköy Spor ile oynayacak.

 

Bigaspor geçen hafta deplasmanda oynadığı Ligdeki ilk müsabakasında Kırklareli temsilcisi Vizespor’ u 2 – 0 mağlup etmeyi başarırken,  Bozcaadaspor ise geçen hafta kendi evinde oynadığı ilk müsabakasında bir diğer Kırklareli temsilcisi Lülebürgazspor’ u   1 – 0 mağlup etmişti.

 

İlimizi Amatör Liglerin en üst ligi olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’ de temsil eden Bigaspor’ a ve Bozcaadaspor’ a başarılar diliyoruz.

 

 

ÇANAKKALE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF