DUYURU – SPOR TOTO BÖLGESEL AMATÖR LİG KULÜPLERİNİN LİSANS İŞLEMLERİ AÇILDI

 

Amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu.

Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans, vize ve transfer işlemleri yapılacaktır.

Yerel liglere katılacak amatör kulüplerimizin lisans işlemleri Amatör İşler Kurulu’ nun konuyla ilgili bir duyurusu yapılıncaya kadar kesinlikle yapılmayacaktır.

TFF Bölge Müdürlüklerimiz lisans evraklarını kulüplerden direkt almayacak olup Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak evraklar Bölge Müdürlüklerimize ASKF’lerce yetkilendirilen bir yönetici tarafından elden teslim edilecek veya Kargo ile gönderilecektir.

Lisans işlemleri için gerekli evraklar Türkiye Futbol Federasyonu’ nun internet sitesinde “ Ligler- Amatörler” sayfasında da yayınlanmıştır.

Bu nedenle;

Bigaspor, Bozcaadaspor, Biga Adaspor Bölgesel Amatör Lig Kulüplerimizin, Bölgesel Amatör Lig lisansları Federasyonumuz tarafından yapılmaya başlanacaktır.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.

 

 

 

 

 

.

 

 

.

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF