BAL KULÜPLERMİZİN ÖNEMLE DİKKATİNE !!! – 2020-2021 SEZONU BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL LİGİ) BİLGİLENDİRMESİ

 

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’ in, 2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig ile ilgili olarak ASKF Başkanlarına sunmuş olduğu bilgilendirme;

 

 

ASKF Başkanlarımızın Dikkatine!

 

2020-2021 sezonu  Bölgesel Amatör Lig müsabakaları yeni bir statü ve yeni bir gruplandırma ile Haziran ayının 1.haftasında başlatılacak.

Öncelikle BAL’a katılma hakkı olan 266 kulübe lig’e katılıp katılmayacakları yazılı olarak sorulacak, bu sezon katılmayacağını belirten kulüplerin BAL’a katılım hakkı saklı tutulup 2021-2022 sezonuna katılabileceklerdir.

Bu sezon sıkıştırılmış bir takvim ile oynatılacak BAL’a katılacağını belirten kulüpler yeni bir gruplandırma ve yeni bir statü ile BAL’a katılabilecekerdir.

Ek’de TFF tarafından BAL kulüplerine gönderilecek yazı ve yazı ekinde katılıp katılmayacağını belirten dilekçe örnekleri vardır. Resmi olarak 11 Mayıs 2021 tarihinde (yarın) kulüplere tebliğ edilecek yazı ekindeki katılıp katılmama dilekçelerini kulüplerimiz en geç 21 Mayıs 2021 tarihi mesai bitimine kadar mutlaka TFF’ye bildireceklerdir.

Konu öncelikle ASKF Başkanlarımızın bilgisine sunulmuş olup iliniz BAL kulüplerini bilgilendirebilirsiniz.

 

Ali DÜŞMEZ-Genel Başkan

 

 

Bölgesel Amatör Lig Kulüplerimize önemle duyurulur.

 

 

 

2020-2021 SEZONU BÖLGESEL AMATÖR LİG İLE İLGİLİ YAZI İLE DİLEKÇE ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

.

 

 

.

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF