SPORCULARIMIZA VE HERKES İÇİN SPOR YAPANLARA VE SPOR KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

 

Sporcularımıza ve herkes için spor yapanlara , Spor kulüplerimizin dikkatine ;

Spor, sağlıklı yaşam ve koşu etkinlikleri son dönemde özellikle şirketler için en popüler motivasyon aktivitesi oldu.Bireysel katılmanın yanında takım olarak da katılım sağlanan etkinliklerde, takım ruhunu güçlendirmek şirketler için hedeflenen başarıyı yakalamak açısından çok önemli hale geldi.

Kazanmak, birinci olmak ya da dereceye girmekten çok daha büyük anlamlar ifade eden Gelibolu Maratonu da sahip olduğu değerler ve ruhla, sadece katılımcı olarak bile birlik ve takım olmanın önemini vurgulayarak, ekip ruhunu bir adım öteye taşır.

Kurum içi moral ve motivasyonunun yükselmesine katkı sağlayan koşu etkinlikleri kapsamında spora gönül vermiş tüm şirketleri 26 Eylül 2021 pazar günü dayanışma içinde takım olarak katılmaya, bu anlamlı coğrafyayı koşarak hissetmeye davet ediyoruz.

Tarihi Kilitbahir Kalesi’nden başlayıp tamamı dünyanın en iyi korunmuş savaş alanında gerçekleşecek; temasını ruhundan alan, Mustafa Kemal Atatürk’ün Anafartalar’da tarih yazdığı müstesna coğrafyada şirket olarak katılım göstermeniz büyük onur ve gurur arz etmektedir.

Her kurum ve spor kulübü kendi yaptırdığı kurumsal logolu tişört ile yarışarak kulüp kimliğini yansıtabilir ve markasını gösterme fırsatı yakalayabilir. Dileyen grup bayraklarla da yarışa katılarak kurum görselliğini artırabilir.

İster koşarak, ister yürüyerek katılım sağlayan tüm kulüp yönetici ve sporcularını bir araya getirecek maraton, aynı zamanda farklı STK mensuplarıyla da dostluklar kurulmasına fırsat verir.

Gelibolu Maratonu’nda da spora yatkın olan , sabah yürüyüşleri yapan katılımcılar 10 kilometre, günlük spor aktivitesi olmayan ya da hızlı yürümek isteyenler 1915 metre saygı parkurunda yürüyerek kuruluşlarını temsil edebilirler.

Sivil toplum örgütleri , vakıf veya dernekler için ( Lösev, Tema , Ziçev gibi) bağış ya da yardım toplamak icin katılım sağlayabilirler. İsteyen firmalar bu sivil toplum örgütleriyle bir araya gelerek kendi yardım kampanyalarını da oluşturabilirler.

Her bir kişi için katılım ücreti 130 TL’dir. Katılan tüm şirket çalışanlarına yarış öncesinde göğüs numarası, tişört ve çanta, finishte de madalyadan oluşan anı kiti verilecektir.

Gelibolu Maratonu’nun ruhunu, etkinlik programını ve parkuru ile ilgili detaylı bilgiyi ekteki görsel de bulabilirsiniz.
Detaylı bilgiler     www.gelibolumaratonu.com     sayfasından ulaşabilirsiniz.

Katılım sağlamayı istemeniz durumunda, sizlere göndereceğimiz katılımcı formunu doldurarak bize iletmeniz yeterli olacaktır.
Ek 1 : Katılımcı Formu
Ek 2 : Sunum
E-mail : info@gelibolumaratonu.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin:

Yazar: ASKF