HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI 05.10.2019 – 11.10.2019

05 Ekim 2019 Cumartesi ve 06 Ekim 2019 Pazar günleri oynanacak olan Amatör Lig müsabakalarının programı ile Hakem, Gözlemci, Saha Komiseri ve Sağlık Görevlileri atamaları şöyle;     HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ                

AMATÖR LİGLERİN EN ÜST LİGİ OLAN BÖLGESEL AMATÖR LİGDE İLİMİZİ TEMSİL EDEN BİGASPOR İLE BOZCAADASPOR, LİGDEKİ İKİNCİ HAFTA MÜSABAKALARINI OYNAYACAKLAR

Amatör Liglerin en üst ligi olan Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden Bigaspor ile Bozcaadaspor, 29 Eylül 2019 Pazar günü Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 11. gruptaki ikinci hafta müsabakalarını oynayacaklar.   Bigaspor Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki ikinci hafta müsabakasını 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 15:00′ de Biga İlyas Bayram Stadında İstanbul temsilcisi Alibeyköyspor ile […]

ASKF

HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI 28.09.2019 – 04.10.2019

29 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının programı ile Hakem, Gözlemci, Saha Komiseri ve Sağlık Görevlileri atamaları şöyle;     HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ                              

ASKF

ÇANAKKALE’ DE FUTBOL ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

İlimizde 11-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Futbol Hakem Kursu açılacak olup, 10 Ekim 2019 Perşembe günü saat 16:00′ da mülakat yapılacaktır. Başvurmak isteyenlerin ad, soyad, telefon numarası, e-mail adresi, yaş, boy ve öğrenim durumlarına ilişkin bigileri “bilgehanulutas@hotmail.com” adresine e-mail olarak göndermeleri ve mülakat günü ve saatinde hazır bulunmaları gerekmektedir.   GİRİŞ ŞARTLARI Boy: Erkekler için […]

ASKF

2019-2020 SEZONU U 16 LİGİ TEKNİK TOPLANTISI VE FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI

19-20 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan 2019-2020 sezonu U 16 LİGİ müsabakaları, 9 takımın katılımı ile tek grupta ve tek devreli Lig Usulüne göre oynanacak. Grup müsabakaları sonucunda ilk dört sırayı alan (1., 2., 3. ve 4. olan) takımlar (4 takım) 1 – 4 ve 2 – 3 olarak eşleşmeleri yapılarak tek maç eleminasyon usulü […]

ASKF

(ÇANAKKALE) – FEDERASYONUMUZ, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE FUTBOL İL HAKEM KURULU İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN FUTBOLDA BESLENME VE DEĞİŞEN FUTBOL OYUN KURALLARI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARININ DÖRDÜNCÜ’ SÜ ÇANAKKALE’ DE YAPILDI

Federasyonumuz, Gençlik ve Spor İl müdürlüğü ve Futbol İl Hakem Kurulu işbirliği ile gerçekleştirilen futbolda beslenme ve 2019-2020 Sezonunda değişen Futbol Oyun Kuralları ile ilgili bilgilendirme toplantılarının dördüncüsü 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 19:30′ da Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.   Toplantıda Futbolcu beslenmesi ile ilgili bilgiler Gençlik ve Spor […]

ASKF

SPOR TOTO BÖLGESEL AMATÖR LİG TEMSİLCİSİ TAKIMLARIMIZIN MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

2019-2020 sezonunda İlimizi Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta temsil eden Bigaspor ile Bozcaadaspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki ilk müsabakalarını 22 Eylül 2019 Pazar günü oynayacaklar.   Bozcaadaspor  Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki ilk müsabakasını 22 Eylül 2019 Pazar günü saat 15:00′ de Lüleburgazspor ile Bozcaada 20 Eylül İlçe Stadında oynarken, diğer temsilcimiz […]

ASKF

2019-2020 SEZONU U 16 LİGİNE KATILACAKLARINI BİLDİREN KULÜPLER

2019-2020 SEZONU U 16 LİGİ Futbol İl Temsilciliği Amatör Lig Takvimine göre 19-20 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan U 16 Ligine katılacaklarını bildiren kulüpler; 1- Ç.BARBAROSSPOR 2- KEPEZSPOR 3- BOZCAADASPOR 4- HASTANEBAYIRISPOR 5-BİGASPOR 6-ONURSPOR 7-YENİ ÇANSPOR 8- KALKIMSPOR 9- ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ   2019-2020 Sezonu U 16 LİGİ TEKNİK TOPLANTISI ve FİKSTÜR KURA ÇEKİMİ 20 Eylül […]

ASKF

HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI 21.09.2019 – 27.09.2019

22 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının programı ile Hakem, Gözlemci, Saha Komiseri ve Sağlık Görevlileri atamaları şöyle;   HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ                  

ASKF