İSMETPAŞA MAH.STADYUM ÇIKMAZI SK.NO:5 SEVGİN APT Z.KAT D:1 - 2 0 286 213 46 13 canakkaleaskf@hotmail.com

KUPA SONSUZA KADAR HASAN EKER'İN

KUPA SONSUZA KADAR HASAN EKER'İN

Çanakkale İda Spor Futbol Kulübü ile Çanakkale Matador Spor Futbol Kulübü arasında yapılacak olan şampiyonluk maçından önce İda spor futbolcusu Merhum Hasan EKER'in trafik kazasında vefat etmesi dolayısıyla iki kulüp ortak kararı ile 2.amatör ligi şampiyonluk kupası Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER’e verildi.

Kupa teslim törenine; Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN, Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN, İl Genel Meclis Başkanı Halil ERTUĞRUL, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz ERDİL, Çanakkale ASKF Genel Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin ACAR, Kulüp başkanları,  sporcular, aileler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kupa töreninde; Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN,  İda Spor Futbol Kulübü Başkanı Orhan BEYAZLAR ve Antrenör Birkan BALCI tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından 2.amatör ligi şampiyonluk kupası Merhum Hasan EKER'in Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER’e baş sağlığı ve sabırlar dileklerini ileterek Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ tarafından verildi.

Merhum Hasan EKER'in Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER ile aynı kazada hayatını kaybeden Merhum Hasan Emir TABAKLIOĞLU’nun Babası İbrahim TABAKLIOĞLU ve Annesi Elif TABAKLIOĞLU’na plaketleri Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN ve Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN tarafından verildi.

Kupa ve Plaket takdiminin ardından yapılan duaların sonrasında program sona erdi. 

İda Futbol Spor Kulübü ile Matador Spor Kulübü, "Kupa Sonsuza Kadar Hasan Eker'in" Etkinliği adı altında şampiyonluk mücadelesi verip birleşme kararı aldılar.

Kupayı ve birleşmeyi 23 gün önce kaybettiğimiz Genç Hasanlara armağan ettiler.

Bu anlamlı günde biz de yanlarında olduk.


.


 . 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Copyright © 2022-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır